4 mijl van Assen

4-mijl-assen

4 mijl van Assen

Christiaan No Comment

Zaterdag 15 september is het zover! De allereerste editie van ‘De 4 mijl van Assen’ gaat dan van start. Om 14:00 uur starten de volwassen sporters. Zij rennen vanaf het Anne Frank Park, dwars door de wijk Marsdijk, langs het Havenkanaal en het Noord Willemskanaal en weer terug richting het Anne Frank Park. In totaal leggen de sporters 4 mijl af.

Kinderen eerst!

Enkele uren eerder starten de kinderen met hun eigen parcours. In rondes van 500 meter lopen de kinderen 1,2 of 3:

  • 12:15 uur start 500 m
  • 12:25 uur start 1.000 m
  • 12:40 uur start 1.500 m

Meer informatie vind je op de website van De 4 mijl van Assen. Wij zijn er morgen ook bijen wij leveren hekken, stroom en sanitair.

Ook een evenement organiseren?

Ga je binnenkort ook een feest, evenement, festival of toernooi organiseren? Praat dan eens met onze professionals. Voor elk evenement, groot of klein, hebben wij oplossingen op maat. Wij leveren al het evenementenmateriaal, en denken bovendien met je mee. Dat geeft rust en zekerheid: één contactpersoon, één aanspreekpunt, één offerte en één factuur. Bel met 0592-340694 of vul onderstaand contactformulier in.

Neem contact met mij op

    * Verplicht veld

    Ik wil graag op de hoogte blijven van interessante ontwikkelingen op het gebied van het organiseren van evenementen en schrijf me in voor de nieuwsbrief (verschijnt circa 4 x per jaar)

    Leave a Reply

    Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

    Bekijk onze digitale catalogus, boordevol informatie

    Of vraag een gedrukte versie aan

    Altijd op de hoogte blijven?

    Ontvang regelmatig interessante informatie over het organiseren van evenementen.



    Gelukt!

    Call Now Button